Hizmetlerimiz

Yurtdışı eğitim danışmanlığımız, akademik ve kariyer hedeflerini yurtdışında sürdürmek isteyen öğrencilere kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. İşte sunduğumuz hizmetlerden bazıları:ÜNİVERSİTE SEÇİMİ: Uzmanlardan oluşan ekibimiz, akademik ilgi alanlarınıza, kariyer hedeflerinize ve bütçenize en uygun üniversiteleri belirlemenize yardımcı olacaktır.

 

BAŞVURU İŞLEMLERİ: Gerekli belgelerin hazırlanmasından başvurunuzun seçtiğiniz üniversitelere sunulmasına kadar tüm başvuru süreci boyunca size rehberlik edeceğiz.
 

VİZE YARDIMI: Vize başvuru sürecini yönlendirmenize yardımcı olacağız ve başvurunuzu göndermeden önce tüm belgelerinizin düzenli olmasını sağlayacağız.
 

HAVAALANINDA KARŞILAMA: Polonya da bulunan Danışmanlarımız tarafından havaalanına geldiğinizde karşılanacağınızın garantisini veriyoruz Ulaşım Kartı: Şehirde ihtiyacınız olan tüm araçları (Otobüs, tren, tramvay vb.) kullanabileceğiniz bir ulaşım kartına sahip olacaksınız
 

SİM CARD: Polonya da havaalanında sizleri karşıladığımız da gerekli olan sim kartı ihtiyacınızı anında temin edeceğiniz ofislere sizleri götüreceğiz ve rahatlıkla sevdiklerinizle anında iletişime geçebileceksiniz
 

BANKA KARTI: Polonya da bulunan Danışmanlarımız Türkiye’nin de anlaşmalı olduğu bankalardan Banka Kartı çıkarmanızda gerekli destekleri sunacaktır.
 

ORYANTASYON: Polonya da bulunan ekibimiz Yurtdışındaki yeni hayatınıza hazırlanmanıza yardımcı olmak için, kültürel farklılıklar, dil engelleri ve karşılaşabileceğiniz diğer zorluklar hakkında tavsiyeler de dahil olmak üzere sizlere gerekli olan tüm bilgilendirmeleri ve paylaşımları yapacaktır.

 

KONAKLAMA: Polonya da bulunan ekibimiz bütçenize göre en uygun konaklama seçeneklerini siz daha Türkiye de iken sunmaya başlayacaktır.

Resim
X